Scene 40-140 cm højde – fleksibel løsning til partytelte og events

Hos Anthonys Festudlejning tilbyder vi sceneelementer med højdejustering fra 40 til 140 cm, som er perfekte til opsætning i partytelte, haller, udendørsarealer og på andre eventlokationer. En scene skaber naturligt fokus og er oplagt til alt fra taler og præsentationer til koncerter, shows og prisoverrækkelser.

Scenen kan tilpasses i både størrelse og højde efter behov, så den passer perfekt til dit arrangement og teltets opbygning. Den stabile konstruktion sikrer en solid og sikker platform, uanset om den skal bruges til underholdning, konferencer, bryllupstaler eller liveoptrædener.

Scenen kan anvendes til:

  • Bryllupper og konfirmationer (taler, underholdning)

  • Firmafester og produktpræsentationer

  • Koncerter og shows ved byfester og festivaler

  • Præmieoverrækkelser, modeshows og andre events

Fordele ved vores scene:

  • Justerbar højde fra 40 cm til 140 cm

  • Solid og stabil opbygning

  • Nem at tilpasse i størrelse og form

  • Kan opstilles både i partytelte og på udendørsarealer

Når du lejer sceneelementer hos Anthonys Festudlejning, sørger vi for levering, opsætning og nedtagning, så du slipper for alt det praktiske. Scenen kan selvfølgelig kombineres med vores telte, lydanlæg, belysning, dansegulve og øvrige festudstyr.

Har du spørgsmål eller en forespørgsel på dette produkt – Udfyld nedenstående formular og vi kontakter dig hurtigst!

Kategori

LAD OS HJÆLPE DIG

Ønsker du et tilbud på din fest, har du en forspørgsel eller ønsker du vejledning? Så tøv ikke med at tage kontakt til os. Vi har mange års erfaring og så står vi altid klar til at hjælpe.
Kontakt os på TLF: +45 20 23 16 65 eller via nedenstående link.