Cykelhegn på barrel – 48 meter 24 stk

1.800,00 kr. Inkl. moms

Cykelhegn på barrel – 24 stk. (48 meter). Perfekt til festivaler, events, koncerter og byggepladser. Let, stærk kvalitet og nem håndtering.

Varenummer (SKU): CYKELHEGN-BARREL-48M Kategori: Tags: , , , , ,

Cykelhegn på barrel til leje

Lej cykelhegn på barrel med 48 meter fordelt på 24 stk. hegn. Løsningen er velegnet til større arrangementer, hvor der skal bruges hurtig og effektiv afspærring til publikum, køer, adgangsveje eller eventområder.

Barrel-løsningen gør transport og håndtering mere overskuelig, når der skal bruges flere hegn på samme lokation.

Velegnet til

  • Koncerter og festivaler
  • Cykelløb og sportsarrangementer
  • Byfester, markeder og messer
  • Køstyring ved indgange og barer
  • Afgrænsning af publikumsområder

Fordele ved cykelhegn på barrel

  • 48 meter afspærring samlet på barrel
  • Praktisk løsning til større events
  • Nem håndtering og hurtigere opsætning
  • God til publikumsstyring og køsystemer
  • Kan kombineres med mobilhegn og sikkerhedsudstyr

Udlejning af cykelhegn på Fyn

Anthony’s Festudlejning leverer hegn og afspærring på hele Fyn, herunder Odense, Middelfart, Nyborg og omegn.

Kombinér med andet udstyr

Kontakt os for tilbud

Kontakt os på TLF: +45 78 88 38 83, mail: info@anthonys-festudlejning.dk

Praktisk information

📸 Billederne er vejledende, og det endelige produkt kan variere afhængigt af sæson, udstyr og tilvalg.
Transportomkostninger beregnes ud fra leveringsadressen og mængden af udstyr.
Husk derfor at oplyse leveringsadressen, så vi kan beregne den samlede pris til dig.

Anmeldelser

Der er endnu ikke nogle anmeldelser.

Vær den første til at anmelde “Cykelhegn på barrel – 48 meter 24 stk”

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *

Levering og afhentning

Hos Anthonys Festudlejning sørger vi for sikker og professionel levering af dit festudstyr, så du kan fokusere på selve arrangementet.

Levering

Leveringsprisen beregnes ud fra mængden af udstyr, leveringsadresse og postnummer. Den endelige leveringspris fremgår altid af dit tilbud eller din ordrebekræftelse, så der ikke kommer uventede omkostninger.

Alt udstyr leveres samlet på det aftalte leveringssted. Kunden er selv ansvarlig for videre placering, opsætning og indretning, medmindre andet er aftalt på forhånd.

Afhentning

Ønsker du selv at afhente og returnere udstyret, kan dette aftales efter nærmere dialog. Afhentning og returnering skal ske på de aftalte tidspunkter og i samme stand som modtaget.

Vigtigt at vide

• Levering sker til kantsten eller aftalt afleveringssted
• Eventuel opbæring, længere transport internt på lokationen eller særskilt håndtering skal aftales særskilt
• Kunden skal sikre fri adgang for levering og afhentning
• Eventuelle ventetider som følge af manglende adgang kan blive faktureret

📞 Kontakt os på +45 78 883 883  📧 info@anthonys-festudlejning.dk