Red Champ 2 ltr.

120,00 kr. Inkl. moms

Red Champ 2 liter er en populær slushice-smag til fester, børnearrangementer, firmaevents og andre arrangementer, hvor der ønskes kolde drikke og fun food.

Red Champ 2 liter slushice-koncentrat

Red Champ 2 liter er et slushice-koncentrat med en frisk, sød og farverig smag, der passer godt til både børnefødselsdage, skolefester, firmaarrangementer, sommerfester og private events. Den røde farve og populære smag gør Red Champ til et oplagt valg, når der skal serveres slushice, som både børn og voksne kan nyde.

Koncentratet bruges sammen med en slushicemaskine og er velegnet som tilbehør, når I lejer slushiceudstyr hos Anthony’s Festudlejning. Red Champ kan bruges alene eller kombineres med andre smagsvarianter, så gæsterne får flere valgmuligheder under arrangementet.

Slushice-koncentrat til fest og event

Red Champ er en god løsning, når der ønskes en nem og festlig drikkevare til arrangementet. Slushice fungerer godt til både små og store begivenheder og er særligt populært ved arrangementer, hvor der ønskes noget koldt, farverigt og nemt at servere.

  • Red Champ slushice-koncentrat
  • Indhold: 2 liter
  • Frisk og sød smag
  • Bruges sammen med slushicemaskine
  • Kan kombineres med andre slushice-smage

Velegnet til børnefødselsdag, skolefest og sommerfest

Red Champ 2 liter passer godt til arrangementer, hvor slushice skal være en sjov og populær del af serveringen. Det kan bruges til børnearrangementer, private fester, firmaevents, foreningsarrangementer og sommerfester, hvor gæsterne skal have en kold og læskende drik.

  • Børnefødselsdage og klassefester
  • Skolefester, institutioner og foreningsarrangementer
  • Firmaarrangementer og personalefester
  • Sommerfester, havefester og private events
  • Byfester, markeder og andre arrangementer med mange gæster

Kombinér med slushicemaskine og andet udstyr

Hos Anthony’s Festudlejning kan Red Champ slushice-koncentrat lejes eller bestilles sammen med slushicemaskine, krus, sugerør og andet udstyr til mad og drikke. Det gør det nemt at samle en komplet løsning til slushice-servering ved jeres arrangement.

Vi hjælper gerne med at vurdere, hvor meget slushice-koncentrat der skal bruges, og hvilke smagsvarianter der passer bedst til gæsteantal, arrangementstype og serveringstid.

Udlejning af slushicemaskiner på Fyn

Anthony’s Festudlejning tilbyder udlejning af slushicemaskiner, slushice-koncentrat og andet udstyr til mad og drikke på hele Fyn, herunder Odense, Middelfart, Nyborg, Assens, Svendborg og resten af Trekantområdet.

Skal du bruge Red Champ slushice-koncentrat til børnefødselsdag, skolefest, firmaarrangement, sommerfest eller privat event, hjælper vi gerne med at sammensætte den rette løsning.

Kontakt Anthony’s Festudlejning

Har du spørgsmål til Red Champ 2 liter slushice-koncentrat, slushicemaskiner eller mængdeberegning til dit arrangement, er du velkommen til at kontakte os.

Kontakt Anthony’s Festudlejning på +45 78 88 38 83 eller info@anthonys-festudlejning.dk.

Anmeldelser

Der er endnu ikke nogle anmeldelser.

Vær den første til at anmelde “Red Champ 2 ltr.”

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *

Levering og afhentning

Hos Anthonys Festudlejning sørger vi for sikker og professionel levering af dit festudstyr, så du kan fokusere på selve arrangementet.

Levering

Leveringsprisen beregnes ud fra mængden af udstyr, leveringsadresse og postnummer. Den endelige leveringspris fremgår altid af dit tilbud eller din ordrebekræftelse, så der ikke kommer uventede omkostninger.

Alt udstyr leveres samlet på det aftalte leveringssted. Kunden er selv ansvarlig for videre placering, opsætning og indretning, medmindre andet er aftalt på forhånd.

Afhentning

Ønsker du selv at afhente og returnere udstyret, kan dette aftales efter nærmere dialog. Afhentning og returnering skal ske på de aftalte tidspunkter og i samme stand som modtaget.

Vigtigt at vide

• Levering sker til kantsten eller aftalt afleveringssted
• Eventuel opbæring, længere transport internt på lokationen eller særskilt håndtering skal aftales særskilt
• Kunden skal sikre fri adgang for levering og afhentning
• Eventuelle ventetider som følge af manglende adgang kan blive faktureret

📞 Kontakt os på +45 78 883 883  📧 info@anthonys-festudlejning.dk