kategorier
Udvalgte produkter
- Plastikgulv til telt 6x15 meter 3.937,50 kr. Inkl. moms
-
Stå cafebord Ø 80 cm
75,00 kr. Inkl. moms
-
Partytelt 9 × 12 meter – ca. 88–108 personer
9.180,00 kr. Inkl. moms
-
150 kVA generator
0,00 kr. Inkl. moms
-
Lystårn 9 meter med generator – LED
1.500,00 kr. Inkl. moms
Rullebar med 2 haner
1.000,00 kr. Inkl. moms
Lej en rullebar med 2 haner til fadøl, fest og event. Baren leveres med hjul, plads til kulsyre og fustager under baren samt kulsyre inkluderet. Perfekt til firmafester, receptioner, sommerfester og private arrangementer.
Leje af rullebar med 2 haner
Lej en praktisk rullebar med 2 haner til servering af fadøl til fest, firmaarrangement, reception, sommerfest, byfest eller event. Rullebaren er en god løsning, når du ønsker en nem og professionel barløsning med plads til både kulsyre og fustager under baren.
Fadølsanlægget er monteret med hjul og skal leveres i stueplan på kørefast underlag, da anlægget ikke må løftes. Det gør rullebaren velegnet til arrangementer, hvor der er god adgang, fast belægning og behov for en samlet fadølsløsning.
Produktinformation
- Produkt: Rullebar med 2 haner
- Antal haner: 2 haner
- Lejeperiode: Lejeprisen gælder for 5 dage
- Levering: Kun levering
- Adgangskrav: Stueplan og kørefast underlag
- Afhentning: Det er ikke muligt selv at afhente rullebaren
- Kulsyre: Alle fadølsanlæg kommer inkl. kulsyre
- Betingelse: Leje betinger køb af øl
Vigtig information før brug
KUN LEVERING. KØREFAST UNDERLAG KRÆVES.
Rullebaren skal kunne leveres i stueplan, da anlægget ikke må løftes. Der skal derfor være fri og kørefast adgang frem til opstillingsstedet.
OBS: Anlægget skal sættes til strøm minimum 3 timer før brug, så det er klar til servering.
Fadølsbar til fest og event
En rullebar med 2 haner er oplagt til arrangementer, hvor der skal serveres fadøl effektivt og professionelt. Den passer godt til både private fester, firmafester, receptioner, sommerfester, byfester og events på Fyn.
Rullebaren kan kombineres med vores udvalg af fadøl, glas, barudstyr, telte, borde, stole, lys og lyd, så du kan samle flere løsninger ét sted hos Anthonys Festudlejning.
Se også vores relevante kategorier:
Kontakt os
Ønsker du at leje en rullebar med 2 haner til din fest eller dit arrangement, hjælper vi gerne med en samlet løsning til fadøl, bar, fustager og festudstyr.
Kontakt os på TLF: +45 78 88 38 83
E-mail: info@anthonys-festudlejning.dk
Praktisk info
Billederne er vejledende, og det endelige produkt kan variere afhængigt af sæson, udstyr og tilvalg.
Transportomkostninger beregnes ud fra leveringsadressen og mængden af udstyr. Den endelige transportpris opgøres i forbindelse med ordrebekræftelsen.
Husk derfor at oplyse leveringsadressen, så vi kan beregne den samlede pris til dig.
FAQ om leje af rullebar med 2 haner
Kan jeg selv afhente rullebaren?
Ja, men det kræver en stor trailer eller en varevogn, hvor den kan være i.
Kræver rullebaren særlige adgangsforhold?
Ja, rullebaren skal leveres i stueplan på kørefast underlag, da anlægget er monteret med hjul og ikke må løftes.
Er kulsyre inkluderet ved leje af rullebar?
Ja, alle fadølsanlæg fra Anthonys Festudlejning kommer inkl. kulsyre.
Hvor lang tid gælder lejeprisen?
Lejeprisen for rullebar med 2 haner gælder for 5 dage og betinger køb af øl.
Hvornår skal rullebaren sættes til strøm?
Rullebaren skal sættes til strøm minimum 3 timer før brug, så anlægget kan blive klar til servering.
Leverer I rullebar og fadølsanlæg på Fyn?
Ja, Anthonys Festudlejning leverer rullebar, fadølsanlæg og festudstyr på hele Fyn, herunder Odense, Middelfart, Nyborg og omegn.
Levering og afhentning
Hos Anthonys Festudlejning sørger vi for sikker og professionel levering af dit festudstyr, så du kan fokusere på selve arrangementet.
Levering
Leveringsprisen beregnes ud fra mængden af udstyr, leveringsadresse og postnummer. Den endelige leveringspris fremgår altid af dit tilbud eller din ordrebekræftelse, så der ikke kommer uventede omkostninger.
Alt udstyr leveres samlet på det aftalte leveringssted. Kunden er selv ansvarlig for videre placering, opsætning og indretning, medmindre andet er aftalt på forhånd.
Afhentning
Ønsker du selv at afhente og returnere udstyret, kan dette aftales efter nærmere dialog. Afhentning og returnering skal ske på de aftalte tidspunkter og i samme stand som modtaget.
Vigtigt at vide
• Levering sker til kantsten eller aftalt afleveringssted
• Eventuel opbæring, længere transport internt på lokationen eller særskilt håndtering skal aftales særskilt
• Kunden skal sikre fri adgang for levering og afhentning
• Eventuelle ventetider som følge af manglende adgang kan blive faktureret
📞 Kontakt os på +45 78 883 883 📧 info@anthonys-festudlejning.dk
RELATED PRODUCTS
Byg din egen teltløsning – Budget 30–54 personer
Byg din egen teltløsning – Budget 70–90 personer
Byg din egen teltløsning – Komfort 54– 72 personer
Glasvase Cylinder 28 cm, Ø8 cm
Glasvase 28 cm udlejning Fyn er et oplagt valg til borddekoration, hvor der ønskes ekstra højde og et elegant udtryk. Den klare glasvase passer perfekt til bryllup, konfirmation, firmafest og større events, hvor blomster og dekorationer gerne må fylde mere visuelt.
Med sin højde på 28 cm er denne glasvase ideel til høje blomsterarrangementer, grene og dekorative opsætninger, der skaber blikfang på bordene. Vasen fungerer godt som centerpiece på både runde borde og langborde og kan også bruges ved buffetområder, indgangspartier og loungezoner.











Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.